Krby Hodonín, Břeclav, Brno

Teplovzdušné a teplovodní rozvody

Chcete vytápět krbem ostatní místnosti v domě? Nechte si rozvést teplo pomocí teplovzdušných, teplovodních, nebo kombinovaných rozvodů.

Přejděte na nejlevnější způsob vytápění

Při plném nasazení teplovzdušných, teplovodních, či kombinovaných rozvodů tepla ušetříte v závislosti na vytápěném prostoru až desetitisíce. Při kvalitně provedené instalaci rozvodů v dobře zatepleném domě můžete zapomenout na vytápění plynem.

Správná cirkulace vzduchu, základ teplovzdušného vytápění

Správné klima vytvoříte jen tehdy, když se teplý vzduch nebude hromadit u stropu a studený zůstávat nehnutě u země. Přirozená cirkulace musí vytvářet optimální teplotu ovzduší.

Teplo nesmí unikat komínem

Množství tepla uniklého do komína musí být pouze takové, jaké je nutné pro odvod spalin. Pokud je tomu jinak, dochází k plýtvání energií a poškozování komína.

Najít odborníka se vyplatí

Hasiči varují, že jen v Jihomoravském kraji v roce 2008 vzniklo 28 požárů rodinných domů v důsledku špatně vybudovaných odvodů spalin a podobných nedostatků. S tepelnými rozvody se nároky na bezpečnost ještě zvyšují. Problémům lze zcela předejít, když necháte vše garantovanému řešení odborné firmy.

Máte zájem o nabídku?

Chcete znát cenu za stavbu svého krbu? Nechte si zpracovat kalkulaci...

Úvod » Služby » Tepelné rozvody